Genel Bakış

Türkmen Holding iş yapış felsefesiyle içinde yer aldığı tüm sektörlerin çalışma biçimlerini yeniden şekillendirmekte, yeni anlamlar kazandırarak ilham kaynağı olmaktadır. En büyük sermayesini ve en önemli yatırımını iş yapış felsefesi olarak görür ve değerlendirir. Bu felsefenin tek bir çıkış noktası vardır; tüm iş ortaklarına sürdürülebilir katma değer yaratmak ve bu katma değerin kendi sürdürülebilirliği ile doğrudan ilişkisinin bilincinde olmak.

40 yıl önce tekstil yatırımlarıyla yola çıkan Türkmen Grup, bugün dünya çapında hizmet verdiği konfeksiyon, kumaş boya ve baskı sektörlerinin yanı sıra lojistik, gayrimenkul, teknoloji, dış ticaret ve yatçılık sektörlerinde iddialı adımlar atmaya devam etmektedir.

Bugün ATT Concorde, ATT Clothing, Türkmen Dış Ticaret, Türkmen Lojistik, Türkmen Teknoloji ve ATM Yachts & Design şirketlerinde toplam 1500 ‘den fazla çalışanıyla hizmetlerini sürdüren Türkmen Grup, Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Atila Türkmen’in “daima yeni fırsat ve vizyon üretme, inovatif yaklaşım, hızlı çözüm üreten iş ortaklığı ve sektörlerin dinamiklerini şekillendirme” felsefesini içselleştirmiş, her adımda bugünün ve geleceğin vizyonu olarak benimsemiştir.

att attclothing lojistik dis-ticaret turkmen-teknoloji turkmen-marine atmyacths gaat